معرفی مجموعه آموزشی پژوهشی فرا رشد

گروه آموزشی فرا رشد، متشکل از اعضایی مجرب با بیش از 10 سال سابقه ی فعالیت آموزشی و پژوهشی در حوزه ی کودک در ایران و سایر کشور ها فعالیت رسمی خود را از سال 1392 آغاز کرد. علت اصلی تمرکز این گروه بر امر آموزش مربی، باور به اثرگذاری عمیق مربیان و معلم ها بر روند آموزشی و رشد فرزندان ایران زمین است. شکی نیست که مربیان آگاه، آینده ی درخشانی را برای کودکان و به دنبال آن برای ایران و جهان رقم خواهند زد.

داستان فرا رشد

این گروه هم چنین در راستای ارتقاء سطح کیفی آموزش در مراکز آموزشی کودکان، پیش دبستان ها و دبستان ها،‌ خدمات مختلفی هم چون بازبینی محتوای آموزشی، تولید دوره های مخصوص مراکز،‌ راه‌اندازی مراکز آموزشی و … ارائه می دهد. برای مشاهده‌ی خدمات مختلفی که دوران ارائه می‌دهد به اینجا بروید.

کار فرا رشد چیست؟

هدف گروه آموزشی فرا رشد، کمک به ارتقاء سطح آگاهی مربیان نسبت به توانمندی های خود برای ایجاد تغییرات مثبت در دوران‌های مختلف و تاثیرگذاری بر آینده‌ی جامعه‌ی ایران و به دنبال آن، جهان است. باور داریم مربیان رابط بین نسل‌های مختلف هستند و رشد آن‌ها، آثار بدون‌ زمان و مکانی بر آینده‌ی انسانیت دارد. مأموریت ما تربیت و آموزش مربیانی متخصص و انسان‌هایی توانمند در زمینه‌های مختلف آموزش کودک (علمی و عملی) که بتوانند با فراهم کردن محیط غنی یادگیری برای همه‌ی کودکان ایران در جهت شناخت و به‌کارگیری توانمندی‌های منحصربه‌فرد هر کودک همراه شوند و بستر را برای زندگی‌ای زیباتر در کنار رشد فرهنگی، اجتماعی، اخلاقی، علمی و اقتصادی برای آینده‌ی کشور فراهم کنند. 

تفکر فرا رشد

در این مسیر، فرا رشد، صداقت، شجاعت و پویایی، باور به توانمندی‌های کودکان و مربیان، تمرکز در حین کل‌نگری، احترام به مخاطب و هم‌چنین هم‌کاری با دیگر فعالین حوزه‌‌ی آموزش کودک را ارزش‌های مهمی دانسته و نسبت به توجه و رعایت آن‌ها، پایبند است

گروه آموزشی فرا رشد با اتکاء به دانش تخصصی اعضا، دانش روز دنیا و البته فرهنگ و تاریخ ایران، محتوای آموزشی ویژه‌ای برای مربیان، ناظران و مدیران مراکز آموزشی طراحی کرده. این محتوای آموزشی طی برگزاری دوره های مختلف حضوری و غیر حضوری و بسته های آموزشی متنوع به مخاطبین علاقمند ارائه می شود. می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر درباره‌ی دوره‌های فرا رشد اینجا را ببینید.

دوره‌های آنلاین

برخی از عناوین دوره های آموزشی به صورت صوتی یا تصویری برای دسترسی راحت تر متقضیان به زودی در این قسمت قرار می گیرند. اگرچه توصیه ی فرا رشد به تجربه ی حضوری آموزش ها است،‌اما با هدف دسترسی مخاطبان بیشتری به محتوای آموزشی،‌برخی از عناوین را انتخاب کرده و در این قسمت به صورت صوتی یا تصویری قرار می دهیم. برخی از قسمت های دوره های پیوسته ی فرا رشد در دوره های آنلاین هم قابل دسترسی هستند اما دوره های آنلاین بیشتر شامل دوره های موضوع محور می شوند.

دوره های حضوری

فرا رشد به صورت کاملا کارگاهی برگزار می شوند. راهبر دوره فقط نقش یک هدایتگر را ایفا می کند و دوره توسط خود مربیان اجرا می شود. پیش از برگزاری هر دوره،‌ محتوا و برنامه ی آموزشی با توجه به شرایط خاص همان دوره و دانش روز، به روز رسانی می شود. ما معتقدیم تنها اصولی را می توانیم به درستی آموزش دهیم که خودمان آن ها را اجرا کنیم. با گروه پیش رفتن، داشتن احساس تعلق به گروه وسیع آموزش و کشف و تقویت مهارت های شخصیتی لازم برای مربیگری از تجربیات ویژه ی حضور در دوره های فر رشد است. آن چه در دوران تجربه می کنید،‌ حاصل اجرایی شدن ده ها نظریه و دیدگاه است.

دریافت مجوز نشر دجیتال از وزارت ارشاد

سال 1394

عضویت در انجمن صنفی رایانه ای استان تهران

سال 1396

نامزد برترین سایت آموزشی در جشنواره وب و موبایل

سال 1399